deskoherniklub@gmail.com (+420) 608 840 230

A jakou hru koupíme příště?

Rádi bychom sbírku Deskoherního klubu neustále aktualizovali a obměňovali, abyste si mohli vždy zahrát a vyzkoušet ty nejlepší a nejzajímavější hry, jaké jsou na trhu. Bohužel to ale nezvládneme bez podpory vás, hráčů.

Jak to celé funguje?

Možná jste si už všimli, že na všech našich událostech je u vchodu kasička na dobrovolné vstupné. Z takto vybraných peněz jde každá koruna jen a pouze na nákup nových her do klubu. V anketě, kterou najdete níže na této stránce, pak můžete hlasovat pro nejrůznější tituly, nebo přidávat vlastní tipy na zajímavé hry. Jakmile bude v naší pokladničce dost peněz, abychom mohli koupit hru, která má aktuálně nejvyšší počet hlasů, uděláme to a vy si hru budete moct zahrát hned na příštím Deskoherním večeru. Můžete zde také rovnou sledovat, kolik peněz aktuálně v pokladničce máme, z čehož pak snadno poznáte, kdy k nákupu nové hry dojde.

Koupená hra se vždy odstraní z ankety a na její místo se přidá další titul, pro který jste nejčastěji hlasovali v kolonce "jiné". Vždy tak bude k dispozici dostatek her, ze kterých budete moct vybírat.

Kolik máme našetřeno?

V pokladničce Deskoherního klubu je aktuálně na nové hry 284 Kč.
Naposledy jsme koupili do sbírky hru Blood Rage za cenu 1469 Kč.
Stav pokladničky jsme naposledy počítali 22. února 2017.
[socialpoll id="2402802"]