Asmodee Ticket to Ride: Europa 15 Year Edition - DE (Zug um Zug: Europa - 15 Jahre Edition)

Asmodee Ticket to Ride: Europa 15 Year Edition - DE (Zug um Zug: Europa - 15 Jahre Edition)

Asmodee Ticket to Ride: Europa 15 Year Edition - DE od dodavatele s dlouholetou historií Asmodee jde u nás právě teď pořídit výhodně. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Asmodee Ticket to Ride: Europa 15 Year Edition - DE (Zug um Zug: Europa - 15 Jahre Edition) - cena 2499 Kč

2499 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Asmodee Ticket to Ride: Europa 15 Year Edition - DE.

Zug um Zug: Europa - 15 Jahre Edition je jiný název hry, u nás vydávané pod jménem Jízdenky, prosím! Evropa 15th Anniversary je speciální výroční edice, která obsahuje herní materiál ze základní hry Jízdenky, prosím! Evropa, rozšíření 1912 a všech 108 dosud vydaných karet cílových stanic. Určitě vás propracované miniatury vlaků, nádherná nová grafika a obměněné komponenty.

Ze stínu londýnského Big Benu až po tyčící se oblouky římského Kolosea. Jízdenky, prosím! Evropa vás zavede na nová vlaková dobrodružství velkými městy Evropy na přelomu století. Sbalte si zavazadla, pozdravte průvodčího a vzhůru na palubu!

Hrací plán je zhruba o 30% větší než u běžné verze hry.

Ticket to Ride postaví hráče do rolí stavitelů železničních tratí v Evropě – čím rozrostlejší vlakovou síť vybudují, tím blíže se dostanou k vítězství. Další body pak lze získat za propojení důležitých měst nebo za nejdelší souvislou trať. To vše je postaveno na jednoduchých pravidlech, která hráče přímo vybízejí ke konkurenčnímu boji s protivníky. A právě na něm je založena neobyčejná krása této hry – neexistuje totiž nic příjemnějšího, než na poslední chvíli postavit koleje tak, abyste přebrali soupeři nejdelší cestu a zároveň mu tak zabránili v jejím dalším prodlužování.

Tato verze je v německém jazyce!

Hra Jízdenky, prosím! Evropa 15th Anniversary obsahuje:

  • 1 mapu evropských tratí
  • 5 plechových krabic, z nichž každá obsahuje 45 barevných vagónů
  • 15 barevných nádraží
  • 5 bodovacích žetonů
  • 110 karet vagónů
  • 108 všech dosud vydaných karet cílových stanic
  • 1 kartu Evropský Express bonus za nejdelší souvislou trať
  • 1 referenční kartu Velká města Evropy
  • 1 pravidla

Představení hry:

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 30-60 minut. Autor Alan R. Moon. EAN 824968203330. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 46-60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7,6. 9. Náročnost (1-5) 2. . . . . . . .

Název:
Asmodee Ticket to Ride: Europa 15 Year Edition - DE (Zug um Zug: Europa - 15 Jahre Edition)
Výrobce:
SKU:
824968203330

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Deskoherní Klub.cz přináší levné deskové hry a jejich příslušenství. Vybírte z velkého škály zábavných stolních a karetních her od oblíbených výrobců. V našem online herním klubu najdete populární párty, rodinné nebo kooperativní hry, puzzle a další. Pro děti i dospělé a pro různý počet hráčů. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Deskoherní Klub.cz a ušetřete.
Vybírejte z nabídky
15498
produktů
723
ověřených dodavatelů
5
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Deskoherní Klub.cz