Board&Dice Tabannusi: Builders of Ur

Board&Dice Tabannusi: Builders of Ur

Board&Dice Tabannusi: Builders of Ur značky Board&Dice , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Board&Dice Tabannusi: Builders of Ur nyní za 1349 Kč

1349 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Board&Dice Tabannusi: Builders of Ur.

Vraťte se nazpět do prastaré Mezopotámie, kolébky civilizace, do časů, kdy se stavělo legendární biblické město Ur. Vaším úkolem bude vystavět jeho slávu, která přetrvá celé věky a zároveň prokázat, že právě vy jste těmi nejlepšími staviteli. Ve hře Tabannusi: Builders of Ur najdete hrací plochu rozdělenou do pěti částí, přičemž každá z nich je reprezentována jednou barvou na kostce. Najdete tu tři obytné čtvrti, jednu chrámovou a v té poslední se nachází přístav.
V každém tahu váš worker aktivuje jednu z těchto čtvrtí, přičemž z této čtvrti odebíráte kostku. Ta má ve hře dvě funkce:

1) Reprezentuje zdroj shodné barvy
2) Hodnota kostky rozhodne o tom, kterou čtvrť bude váš dělník aktivovat v příštím tahu.

Různými akcemi rozšiřujete svůj vliv, stavíte budovy a získáváte vítězné body. Ale nezapomeňte také navštívit chrám; podpora vládce se vždycky může hodit. A co se týče lodí, i ty vám mohou přinést zajímavé nové schopnosti a bonusy.

Jakmile vyberete ze čtvrti všechny kostky, nastává počítání bodů.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60-120 minut. Autor David Spada, Daniele Tascini. EAN 6425453001192. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90. 7. Herní doba (minut) 91-120. 9. Náročnost (1-5) 3. . . . . . . .

Název:
Board&Dice Tabannusi: Builders of Ur
Výrobce:
SKU:
6425453001192

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Deskoherní Klub.cz přináší levné deskové hry a jejich příslušenství. Vybírte z velkého škály zábavných stolních a karetních her od oblíbených výrobců. V našem online herním klubu najdete populární párty, rodinné nebo kooperativní hry, puzzle a další. Pro děti i dospělé a pro různý počet hráčů. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Deskoherní Klub.cz a ušetřete.
Vybírejte z nabídky
15498
produktů
723
ověřených dodavatelů
5
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Deskoherní Klub.cz