Board&Dice The Book of Rituals

Board&Dice The Book of Rituals

Board&Dice The Book of Rituals od společnosti se zárukou kvality Board&Dice lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Board&Dice The Book of Rituals aktuálně za super cenu 299 Kč

299 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Board&Dice The Book of Rituals.

Kniha The Book of Rituals je kniha plná hádanek zasazených do světa známého ze série her Escape Tales. Při řešení úkolů uvedených v knize se hráči ujímají role objevitelů tajných znalostí. Každý další úkol jim odhalí tajemství živlů a alchymistických přísad, aby nakonec mohli provádět různé magické rituály. Celkem na hráče čeká 45 úkolů různých vzorců a typů - od méně složitých hádanek až po složité vícestupňové rébusy.

Témata obsažená v knize se přímo vztahují k událostem série Příběhy útěku. Přestože znalost her není k řešení hádanek nutná, zkušení hráči zde najdou odkazy na příběhy série. Důležité postavy z her, jako je Samuel z Probuzení nebo hrdinové z Dětí Wyrmwoodu. Tyto postavy se v Knize rituálů stávají vedlejšími hrdiny, kteří stejně jako hráči pronikli do tajemství knihy. V dobrém i zlém...

Řešení hádanek probíhá pomocí bezplatné aplikace, která nevyžaduje instalaci do zařízení a funguje na mobilních zařízeních i počítačích. Slouží především ke kontrole odpovědí, ale poskytuje také nápovědy k hádankám. Pro produkty Escape Tales je charakteristické, že hráči nejsou za používání nápověd nijak odsuzováni ani trestáni. Celkovým cílem je spokojenost hráčů, takže aplikace je navržena tak, aby jim pomáhala, nikoliv je soudila.

Kniha Rituály je závanem čerstvého vzduchu na trhu s knihami o záhadách. Od konkurence se odlišuje formulí, která vybízí a někdy i nutí k prozkoumávání knihy v pořadí, které hráčům vyhovuje - nemá jednotnou cestu od hádanky k hádance. Mechanika je připravena tak, aby hráči, kteří se zaseknou na jednom z úkolů, mohli volně řešit další a vracet se k němu s novými nápady nebo využívat nápovědy bez pocitu prohry. Díky kreativnímu využití aplikace může kniha hráče také překvapit.

Další vlastnosti: Typ hry Tématická. Herní doba 240–540 minut. Autor Jakub Caban, Bartosz Idzikowski. EAN 9788396187604. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 181+. . . . . . . . . .

Název:
Board&Dice The Book of Rituals
Výrobce:
SKU:
9788396187604

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Deskoherní Klub.cz přináší levné deskové hry a jejich příslušenství. Vybírte z velkého škály zábavných stolních a karetních her od oblíbených výrobců. V našem online herním klubu najdete populární párty, rodinné nebo kooperativní hry, puzzle a další. Pro děti i dospělé a pro různý počet hráčů. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Deskoherní Klub.cz a ušetřete.
Vybírejte z nabídky
15498
produktů
723
ověřených dodavatelů
5
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Deskoherní Klub.cz