Clevergreen Board Games Shards of the Jaguar

Clevergreen Board Games Shards of the Jaguar

Clevergreen Board Games Shards of the Jaguar od této spolehlivé značky Clevergreen Board Games . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Clevergreen Board Games Shards of the Jaguar právě nyní za skvělou cenu 1689 Kč

1689 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Clevergreen Board Games Shards of the Jaguar.

Shards of the Jaguar je soutěžní hra, která vyžaduje strategické i taktické myšlení. Jde o iniciační proces, kde musíte vy a vaši kolegové zasvěcenci prokázat, že jste hodni legendárního zvířete svého kmene, moci Jaguára.
Jaguar byl ve starověku obráncem kmene, ale v osudný den byl zasažen strašlivou kletbou a byl rozbit na křišťálové střepy.
Střepy jaguára se stále nacházejí v posvátném chrámu mezi horami a iniciační soud se je chystá hledat a využít jejich sílu. Ale vaše cesta nebude tak snadná. Chrám je plný nebezpečných pastí a musíte se naučit, jak je používat, pokud chcete získat lovecký instinkt Jaguára.
Pokuste se předvídat, co ostatní udělají, a postavte proti nim chytré pasti. Sbírejte vzácné křišťálové střepy, mystické amulety a kousky map vedoucí do Jaguárova srdce. Přelstěte ostatní a buďte nejlepší v tomto procesu, abyste se stali dědicem Jaguára, obráncem kmene!

Preview v AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Dobrodružná, Tematická. Herní doba 90 minut. Počet hráčů 1-4. Autor Nagy Balázs. EAN 5999887928024. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 16-30. 7. Herní doba (minut) 31-45. 7. Herní doba (minut) 46-60. 7. Herní doba (minut) 61-90. 9. Náročnost (1-5) 1,8. . . . .

Název:
Clevergreen Board Games Shards of the Jaguar
SKU:
5999887928024

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Deskoherní Klub.cz přináší levné deskové hry a jejich příslušenství. Vybírte z velkého škály zábavných stolních a karetních her od oblíbených výrobců. V našem online herním klubu najdete populární párty, rodinné nebo kooperativní hry, puzzle a další. Pro děti i dospělé a pro různý počet hráčů. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Deskoherní Klub.cz a ušetřete.
Vybírejte z nabídky
15498
produktů
723
ověřených dodavatelů
5
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Deskoherní Klub.cz