Desková hra 7 Divů světa Nová edice

Desková hra 7 Divů světa Nová edice

Desková hra 7 Divů světa Nová edice značky Blackfire , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. Desková hra 7 Divů světa Nová edice nyní za 1060 Kč

1060 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Rychlá a svěží karetní hra7 Divů světa vychází k 10 . výročí v nové redesignované edici! Hráči se opět stávají vládci starověkých měst a snaží se vybudovat jeden ze sedmi divů světa.

Hráči se v průběhu tří částí hry - tří různých věků - snaží postavit co nejvíce co nejcennějších budov a nejlépe také celý svůj div světa. Každý věk se skládá ze šesti tahů, v každém tahu si hráči tajně zvolí jednu kartu z ruky, kterou zahrají. Karty představují budovy, které po postavení přinášejí hráčům různé výhody - peníze, suroviny na stavbu dalších budov, vojenskou sílu, možnost výhodněji obchodovat se sousedy nebo nějakou další výhodu. Hráč může místo budovy také postavit část divu světa, který taktéž přináší poměrně cenné výhody.

Jakmile v tahu všichni hráči odehrají jednu kartu, předají všechny své karty z ruky sousedovi a hra pokračuje dalším tahem.Po odehrání všech tří věků hráči spočtou body. Hráč s nejvyšším součtem se stává vítězem hry. A boduje se mnoho různých herních prvků - body přinášejí přímo některé budovy i některé části divu světa, u dalších budov se bodují jejich různé herní aspekty - vědecký pokrok, vojenská síla a podobně.

Několik bodů přináší i nashromážděné bohatství v pokladnici. Díky tomu je možné se v každé hře soustředit na jinou taktiku nebo průběžně měnit styl hry podle způsobu hry soupeřů.Ve hře je sedm odlišných divů světa, z nichž každý se staví jinak a přináší jiné výhody a navíc má každá deska divu dvě odlišné strany - jednu základní a jednu složitější, kdy se divy liší ještě výrazněji a nabízí ještě zajímavější schopnosti.Hra je standardně pro 3 - 7 hráčů, ale nabízí i mírně složitější variantu pro dva hráče, která vám umožní vychutnat si hru i když nemáte po ruce dostatek spoluhráčů. Pravidla jsou jednoduchá a hra je svižná a rychlá, nedochází k žádným prostojům nebo čekání.

Množství herních prvků a jejich variabilita umožňuje objevovat a zkoušet různé způsoby hry.To spolu s kompletní českou lokalizací (součástí jsou i slovenská pravidla) z ní dělá ideální hru pro začínající i pokročilé hráče.

Hra 7 Divů světa Nová edice obsahuje:

  • 7 desek divů
  • 148 karet věků (49 karet I. věku, 49 karet II. věku a 50 karet III. věku)
  • 78 mincí (54 mincí hodnoty 1, 24 mincí hodnoty 3)
  • 48 řetonů vojenského střetnutí (24 porážek, 24 vítězství)
  • 1 bodovací tabulka
  • 3 listy popisu efektů
  • 1 seznam karet a řetězců
  • česká a slovenská pravidla
Název:
Desková hra 7 Divů světa Nová edice
Výrobce:
SKU:
5425016924167

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Deskoherní Klub.cz přináší levné deskové hry a jejich příslušenství. Vybírte z velkého škály zábavných stolních a karetních her od oblíbených výrobců. V našem online herním klubu najdete populární párty, rodinné nebo kooperativní hry, puzzle a další. Pro děti i dospělé a pro různý počet hráčů. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Deskoherní Klub.cz a ušetřete.
Vybírejte z nabídky
15498
produktů
723
ověřených dodavatelů
5
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Deskoherní Klub.cz