Desková hra Alchymisté v češtině

Desková hra Alchymisté v češtině

Desková hra Alchymisté v češtině od společnosti s předním postavením na trhu Mindok , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu. Desková hra Alchymisté v češtině aktuálně za 929 Kč

929 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Vítejte v úchvatném světě Alchymistů! Provádějte odvážné pokusy a objevujte magické schopnosti různých přísad.

Cenné lektvary výhodně zpeněžte. Vydělané peníze pak investujte do koupě mocných artefaktů, které posunou váš další výzkum opět o notný kus vpřed. A nezapomeňte pravidelně publikovat. Získejte zajímavé granty a veřejně vyvracejte bludy bezostyšně šířené pošetilci, kteří vám nesahají ani po kotníky.

V Alchymistech hraje roli strategie, vyhodnocování rizika a také dedukce. Můžete finančně podpořit nejnovější teorii o ropuchách nebo naopak systematicky střádat zlaťáky na pořízení mocného artefaktu. Ale ruku na srdce – vážně si myslíte, že je dobrý nápad prodat svůj nový lektvar právě tomu střelenému barbarovi, co kolem sebe mydlí sekyrou hlava nehlava, když i ve vás samotných hlodají pochybnosti o jeho účincích?

Hra spolupracuje s aplikací, která využije váš tablet či smartphone k vyhodnocování atributů alchemických přísad. Aplikace je dostupná zdarma a je podporována operačními systémy iOS, Android a Windows. Alchymisty lze hrát také bez asistence elektronického zařízení – v takovém případě bere na sebe jeden z hráčů úlohu gamemastera. Zvolený gamemaster však nemůže s ostatními hráči soupeřit.

Obsah balení:
oboustranný hrací plán
plán teorií, plán přehlídky
4 laboratorní zástěny
4 výsledkové trojúhelníky
4 plány hráčů
6 destiček dobrodruhů
2 destičky konferencí
5 destiček grantů
8 žetonů alchemikálií
104 záznamových žetonů
36 žetonů zlaťáků
44 žetonů pečetí (po 11 od každé barvy)
6 žetonů konfliktů, žeton začínajícího hráče
8 destiček přísad
plán gamemastera
40 karet přísad
22 karet přízně
18 karet artefaktů
16 karet nabídky
8 plastových baněk (po 2 od každé barvy)
24 plastových kostiček (po 6 od každé barvy)
bloček záznamových tabulek
mističky na žetony
pravidla hry

Název:
Desková hra Alchymisté v češtině
Výrobce:
SKU:
8595558301874

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Deskoherní Klub.cz přináší levné deskové hry a jejich příslušenství. Vybírte z velkého škály zábavných stolních a karetních her od oblíbených výrobců. V našem online herním klubu najdete populární párty, rodinné nebo kooperativní hry, puzzle a další. Pro děti i dospělé a pro různý počet hráčů. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Deskoherní Klub.cz a ušetřete.
Vybírejte z nabídky
22823
produktů
718
ověřených dodavatelů
5
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Deskoherní Klub.cz