dlp Games Orléans Stories EN

dlp Games Orléans Stories EN

dlp Games Orléans Stories EN od této skvělé značky dlp Games je u nás za bezkonkurenční cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. dlp Games Orléans Stories EN - nyní zakoupíte od 1190 Kč

1190 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

dlp Games Orléans Stories EN.

Orléans Stories je hra založena na mechanismech známých ze hry Orléans, přičemž tyto mechanismy byly dále vyvinuty do vyprávění, ve kterém hráči procházejí různými epochami a čelí různým výzvám. Obecně řečeno, místo soustředění na město Orléans a obchodu s okolními vesnicemi se nyní hráč usazuje v údolí Loiry. Hráči musí hospodařit a produkovat, najít vesnice a stavět pevnosti a kostely. Zažijí časy prosperity a úspěchu, ale také časy deprivace, kdy musí vzdorovat hladu a moru, bojovat o svou zemi a možná dobýt cizí země, aby zabezpečili životy svých vlastních osadníků. Různé éry ovlivňují parametry hry i pravidla hry a vytvářejí nové strategické možnosti. To je výzvou pro hráče, aby se neustále přizpůsobovali aktuálním podmínkám.

Hra obsahuje dva příběhy:
"The King's Favor" je kratší, jednodušší a vhodnější jako úvod do hry. Během pěti let musí být splněny určité úkoly do konce každé éry a ti, kteří tak neučiní, nemilosrdně vypadnou (což se obvykle nestává, všechny úkoly jsou dosažitelné). Hrozba předčasného ukončení hry poskytuje neustálé vzrušení. Na konci budou všechny úspěchy porovnány na královském hradě a obdržíte vítězné body za velikost území, budovy, zboží a mince.
"The First Kingdom" je epický příběh, který překlenuje osm období, a každá éra má odlišné podmínky a důraz na cíl konkrétního období. Někdy pomocí rytířů dokážete dobýt cizí území, někdy hrozí mor, který zdecimuje obyvatelstvo, pokud všichni nebudou spolupracovat na vývoji medicíny, apod.

Představení hry v AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60-180 minut. Autor Reiner Stockhausen. EAN 4260184330362. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 91-120. . . . . . . . . .

Název:
dlp Games Orléans Stories EN
Výrobce:
SKU:
4260184330362

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Deskoherní Klub.cz přináší levné deskové hry a jejich příslušenství. Vybírte z velkého škály zábavných stolních a karetních her od oblíbených výrobců. V našem online herním klubu najdete populární párty, rodinné nebo kooperativní hry, puzzle a další. Pro děti i dospělé a pro různý počet hráčů. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Deskoherní Klub.cz a ušetřete.
Vybírejte z nabídky
23658
produktů
723
ověřených dodavatelů
5
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Deskoherní Klub.cz