Dragon Egg Games Impendium

Dragon Egg Games Impendium

Dragon Egg Games Impendium od značky se skvělou pověstí Dragon Egg Games . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Dragon Egg Games Impendium k sehnání zrovna v akci za 769 Kč

769 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dragon Egg Games Impendium.

Samostatně hratelný nástupce hry Nova Lux. Vesmír se téměř zhroutil, protože přírodní zákon entropie a zásahy biologického života zdecimovaly hvězdy. Tváří v tvář hrozícímu zániku se federace osiřelých mimozemských druhů odmítla vzdát naděje. Podařilo se jim vybudovat uzavřenou biosférickou kolonii kolem jedné z posledních zbývajících hvězd a znovu využít ingredience pro život a vodík ze samotné hvězdy, než bylo vše ztraceno. Zatímco se zbytek vesmíru kolem nich rozkládal, pohlédli do temné propasti a spatřili čisté plátno.
Ve hře Impendium budete pokračovat bezprostředně po událostech ve hře Nova Lux a hrát za jednu z mnoha ambiciózních frakcí mezi nově založenou federací. Vás a všechny ostatní druhy na kolonii nespojuje nic kromě vaší záchrany, která vyústila v nesouhlas, strach, touhu po moci a rozvrat. Protože se federace snaží zadat projekty na vybudování nových hvězd, pomůžete jim s jejich posláním, ale jen proto, abyste si upevnili své postavení v novém galaktickém řádu. Budete verbovat frakce, aby se připojily k vaší věci, a spolupracovat s ostatními hráči na budování nových hvězd, přičemž se budete snažit získat kontrolu nad koloniemi a zdroji, které generují.
Při budování nových galaxií však také nevědomky přivoláte předzvěsti prázdnoty, tajemné entity snažící se zrušit řád, který se pokoušíte zasít v jinak dokonalém, krásném chaosu.

Trailer v AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická. Herní doba 30-60 minut. Autor Max Robbins. EAN 727431744517. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 31-45. 7. Herní doba (minut) 46-60. . . . . . . . . .

Název:
Dragon Egg Games Impendium
SKU:
727431744517

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Deskoherní Klub.cz přináší levné deskové hry a jejich příslušenství. Vybírte z velkého škály zábavných stolních a karetních her od oblíbených výrobců. V našem online herním klubu najdete populární párty, rodinné nebo kooperativní hry, puzzle a další. Pro děti i dospělé a pro různý počet hráčů. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Deskoherní Klub.cz a ušetřete.
Vybírejte z nabídky
15498
produktů
723
ověřených dodavatelů
5
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Deskoherní Klub.cz