Eagle-Gryphon Games Lisboa: Queen Variant

Eagle-Gryphon Games Lisboa: Queen Variant

Eagle-Gryphon Games Lisboa: Queen Variant od této spolehlivé značky Eagle-Gryphon Games je k dostání za výborné peníze. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. Eagle-Gryphon Games Lisboa: Queen Variant v akci za cenu 69 Kč

69 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Eagle-Gryphon Games Lisboa: Queen Variant.

Rozšíření výjimečné a oceňované hry o obnově hlavního města Portugalska Lisabonu po ničivém zemětřesení v roce 1755. Hráči v rolích šlechticů využívají svůj vliv a svou moc k rekonstrukci a obchodnímu rozvoji města. Tato karta nahrazuje kartu č.57 a přináší nepředvídaný zvrat ve hře.
 
Tato varianta evokuje vztah mezi Marianou Viktorií Španělskou (1718-1781) a Markýzem Pombalským. Když král nemohl dále vládnout, královna se stala zástupcem. Mariana Viktorie neměla Markýze ráda, protože neschvalovala způsob, jakým řešil Tavorskou aféru, politický skandál. V něm byla urozená a mocná rodina, královniny přátelé, nařčeni z pokuýsu o královraždu a následně Markýzem veřejně popraveni, bez spravedlivého soudního procesu, čistě pro získání politické moci. V roce 1777, ihned po králově smrti, připravila Markýze o titul a poslala do exilu do jeho rodného města, Pombalu.
 

Výukové video základní hry:

Hraní základní hry - Runthrough:

Hodnocení základní hry:

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60-120 minut. Autor Vital Lacerda. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 91-120. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8,4. 9. Náročnost (1-5) 4,5. . . . . . . . .

Název:
Eagle-Gryphon Games Lisboa: Queen Variant
SKU:
27054

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Deskoherní Klub.cz přináší levné deskové hry a jejich příslušenství. Vybírte z velkého škály zábavných stolních a karetních her od oblíbených výrobců. V našem online herním klubu najdete populární párty, rodinné nebo kooperativní hry, puzzle a další. Pro děti i dospělé a pro různý počet hráčů. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Deskoherní Klub.cz a ušetřete.
Vybírejte z nabídky
22799
produktů
718
ověřených dodavatelů
5
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Deskoherní Klub.cz