Games Workshop Warhammer: Underworlds Beastgrave Beastgrave - Morgwaeth's Blade-Coven

Games Workshop Warhammer: Underworlds Beastgrave Beastgrave - Morgwaeth's Blade-Coven

Games Workshop Warhammer: Underworlds Beastgrave Beastgrave - Morgwaeth's Blade-Coven od značky s dobrým jménem Games Workshop , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Games Workshop Warhammer: Underworlds Beastgrave Beastgrave - Morgwaeth's Blade-Coven stojí ted u nás 679 Kč

679 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Games Workshop Warhammer: Underworlds Beastgrave Beastgrave - Morgwaeth's Blade-Coven.

Morgwaeth's Blade-Coven je rozšíření pro hru Warhammer Underworlds: Beastgrave, které obsahuje 5 plastových miniatur tlupy Morgwaeth's Blade-Coven - Morgwaeth the Bloodied, Kyrae, Khamyss, Kyrssa a Lethyr, dále jejich referenční karty.

Herní karty specifické pro tuto sadu: 12 karet Objective, 10 karet Upgrade a 10 karet Ploy specifických pro Morgwaeth's Blade-Coven, dále 9 karet Objective a 18 karet Power použitelných pro všechny tlupy.

Další vlastnosti: Typ hry Warhammer Underworlds. Autor Andy Chambers, Jervis Johnson, Rick Priestley, Gavin Thorpe. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. . . . . . . . . . . . .

Název:
Games Workshop Warhammer: Underworlds Beastgrave Beastgrave - Morgwaeth's Blade-Coven
SKU:
22024

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Deskoherní Klub.cz přináší levné deskové hry a jejich příslušenství. Vybírte z velkého škály zábavných stolních a karetních her od oblíbených výrobců. V našem online herním klubu najdete populární párty, rodinné nebo kooperativní hry, puzzle a další. Pro děti i dospělé a pro různý počet hráčů. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Deskoherní Klub.cz a ušetřete.
Vybírejte z nabídky
23579
produktů
723
ověřených dodavatelů
5
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Deskoherní Klub.cz