Garphill Games Raiders of Scythia + metal coins (včetně kovových mincí)

Garphill Games Raiders of Scythia + metal coins (včetně kovových mincí)

Garphill Games Raiders of Scythia + metal coins od dodavatele s dlouholetou historií Garphill Games - produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Garphill Games Raiders of Scythia + metal coins (včetně kovových mincí) v současnosti pořídíte za cenu 1549 Kč

1549 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Garphill Games Raiders of Scythia + metal coins.

Řekové, Peršané a Asyřané kdysi ovládali rozsáhlá území a nezměrná bohatství. Ale přestože byli dobřechráněni za mohutnýi zdmi, napříč říšemi sa začaly šířit zvěsti o nezdolném nepříteli ze zemí nad Černým mořem. Přijížděli na koních. Zuřiví válečníci a válečnice. Zruční s meči, sekyrami i luky. Ale nebyli to jen bezduší surovci. Jejich řemeslníci byli vyhlášení svými zlatnickými schopnostmi. Uměli skvěle vyrobit kožené zbroje a vynalezli reflexní luk. Ochočili si dravce a naučili je lovit a válčit. Dokonce se říká, že byli předlohou řeckých bájí o Amazonkách. Ale nešlo jen o legendu. Byli to nájezdníci ze Skýtie.  

Ve hře Raiders of Scythia se snažíte získat co nejvíce vítězných bodů.  Ty získáte za plenění osad, loupení a plnění úkolů. Hráči musí připravit své nájezdníky, vycvičit zvířata a nashromáždit proviant. Hra končí, jakmile jsou na desce pouze 2 nezničené osady nebo 2 nesplněné úkoly.  

 Obsahuje 32 kovových mincí pro hru Raiders of Scythia

Video v AJ (srovnání):

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60-80 minut. Autor Shem Phillips. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90. . . . . . . . . . .

Název:
Garphill Games Raiders of Scythia + metal coins (včetně kovových mincí)
SKU:
26012

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Deskoherní Klub.cz přináší levné deskové hry a jejich příslušenství. Vybírte z velkého škály zábavných stolních a karetních her od oblíbených výrobců. V našem online herním klubu najdete populární párty, rodinné nebo kooperativní hry, puzzle a další. Pro děti i dospělé a pro různý počet hráčů. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Deskoherní Klub.cz a ušetřete.
Vybírejte z nabídky
22799
produktů
718
ověřených dodavatelů
5
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Deskoherní Klub.cz