HUB Games Megacity: Oceania

HUB Games Megacity: Oceania

HUB Games Megacity: Oceania od kvalitní společnosti HUB Games , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. HUB Games Megacity: Oceania - můžete mít za 1199 Kč

1199 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

HUB Games Megacity: Oceania.

Rostoucí populace a zvyšování hladiny moří vedou vlády k tomu, aby hledaly nové místo pro stavbu měst. Vy se jako architekti zapojujete do projektu plovoucího města. Stavět ho budete ze skla, ocele a betonu tak, abyste splnili podmínky a zároveň si vydobyli uznání a prestiž. Proto chcete postavit co nejvyšší budovu nebo jen z jednoho typu materiálu. Karty budov například určují, na jaké základně musí budova stát, kde se musí napojit sítě, jaký materiál nesmíte použít nebo z kolika dílků musí být postavena.

Ze získaných dílků různých tvarů každý hráč staví své budovy. Když je dokončí, musí je dopravit k městu a zapojit. To vyžaduje i trochu zručnosti. Pokud vám něco spadne, musíte začít stavět znovu. Tahy hráčů jsou rychlé, máte proto málo času na stavění, které probíhá v tazích ostatních hráčů. 

RECENZE V AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická. Herní doba 60 minut. Autor Jordan Draper, Michael Fox. EAN 602573199213. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90. . . . . . . . . .

Název:
HUB Games Megacity: Oceania
Výrobce:
SKU:
602573199213

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Deskoherní Klub.cz přináší levné deskové hry a jejich příslušenství. Vybírte z velkého škály zábavných stolních a karetních her od oblíbených výrobců. V našem online herním klubu najdete populární párty, rodinné nebo kooperativní hry, puzzle a další. Pro děti i dospělé a pro různý počet hráčů. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Deskoherní Klub.cz a ušetřete.
Vybírejte z nabídky
15498
produktů
723
ověřených dodavatelů
5
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Deskoherní Klub.cz