LEGO Bagr Liebherr R 9800 42100

LEGO Bagr Liebherr R 9800 42100

LEGO Bagr Liebherr R 9800 42100 od společnosti s úžasnou pověstí LEGO lze u nás nakoupit za příznivou cenu. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. LEGO Bagr Liebherr R 9800 42100 - nyní můžete mít za 9299 Kč

9299 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

LEGO Bagr Liebherr R 9800 42100.

Připrav se na kolosální LEGO® stavitelský a herní zážitek s modelem bagru Liebherr R 9800 od LEGO Technic, který se skládá z 4108 dílků. Tato replika modelu byla vytvořena ve spolupráci se společností Liebherr, ovládá se pomocí intuitivní aplikace LEGO TECHNIC CONTROL+ a je poháněna důmyslným chytrým rozbočovačem se 7 motory. Výsledkem použití sofistikovaného technologického řešení ve formě aplikace jsou dokonale přesné pohyby a funkce, které přináší skutečný herní zážitek a možnost 4 grafických zpracování řídicí obrazovky. Multifunkční ovládání umožňuje uživatelům pohybovat se strojem ve všech směrem, otáčet nástavbou, zvedat a spouštět rameno, otevírat a naklánět lopatu bagru, používat realistické zvukové efekty a mít vše pod kontrolou díky informacím o pozici ramene, napájení a ujeté vzdálenosti. Ovládání jediným dotykem nabízí uživatelům možnost využívat přednastavené příkazy k ovládání ramene a lopaty a vytvářet si vlastní sekvence pohybů a kroků. Aplikace kromě dálkového ovládání nabízí i celou řadu úkolů a výzev, za jejichž plnění dostávají uživatelé odznaky.

• Model bagru se ovládá prostřednictvím aplikace LEGO® TECHNIC CONTROL+ a nabízí chytlavý herní zážitek, autentické pohyby a hodiny zábavy.
• LEGO® Technic model bagru Liebherr R 9800 ovládaný aplikací prostřednictvím chytrého zařízení se 4 možnostmi volby obrazovky.
• Seznam kompatibilních chytrých zařízení najdeš na stránkách LEGO.cz/devicecheck.
• Multifunkční ovládání: Jezdi dopředu a dozadu, zatáčej, otáčej nástavbou, zvedej a spouštěj rameno, otevírej a nakláněj lopatu a měj vše pod kontrolou díky informacím o poloze nástavby a ramene, napájení a ujeté vzdálenosti.
• Ovládání jedním dotykem: Zvol některý z pohybů a sleduj, jak bagr daný příkaz provede.
• Vlastní pohyby: Používej přednastavené příkazy nebo si vytvoř vlastní sekvence pohybů a kroků.
• Výzvy a odměny: Plň výzvy a úkoly a získej odměny v podobě odznaků.
• Replika bagru Liebherr R 9800 s řadou realistických prvků a funkcí a autentickým barevným zpracováním a detailními samolepkami.
• Obsahuje 3 XL motory, 4 L motory a 2 rozbočovače Smart Hub s podporou technologie Bluetooth.
• Smart Hub nabízí připojení prostřednictvím technologie Bluetooth Low Energy (BLE), aktivační tlačítko, šestiosý senzor (3 gyroskopické a 3 akcelerometrické) a 4 porty pro připojení.
• Aplikace podporuje připojení k více rozbočovačům, díky čemuž nabízí přesné a realistické pohyby.
• Aplikace je k dispozici ke stažení z App Store nebo Google Play. Než se na stránky přihlásíš, zeptej se svých rodičů nebo zákonných zástupců.
• Tento produkt vyžaduje baterie (nejsou součástí balení). Informace o typu a množství baterií jsou uvedeny na obalu výrobku.
• Tento model od LEGO® Technic představuje LEGO stavitelům pokročilé technické prvky.
• Není kompatibilní se systémy pohonných funkcí Power Functions.
• Bagr Liebherr R 9800 měří přes 39 cm na výšku, 65 cm na délku a 27 cm na šířku.

 

Další vlastnosti: EAN 5702016369915. 2. Minimální věk 12. 1. Téma Technic. 3. Počet kostek 4108. Počet kostek 2001+. . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
LEGO Bagr Liebherr R 9800 42100
Výrobce:
SKU:
5702016369915

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Deskoherní Klub.cz přináší levné deskové hry a jejich příslušenství. Vybírte z velkého škály zábavných stolních a karetních her od oblíbených výrobců. V našem online herním klubu najdete populární párty, rodinné nebo kooperativní hry, puzzle a další. Pro děti i dospělé a pro různý počet hráčů. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Deskoherní Klub.cz a ušetřete.
Vybírejte z nabídky
23555
produktů
722
ověřených dodavatelů
5
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Deskoherní Klub.cz