Paizo Publishing Pathfinder Adventure Path: Rise of the Runelords Anniversary Edition Pocket Edition

Paizo Publishing Pathfinder Adventure Path: Rise of the Runelords Anniversary Edition Pocket Edition

Paizo Publishing Pathfinder Adventure Path: Rise of the Runelords Anniversary Edition Pocket Edition od značky s dlouholetou historií Paizo Publishing , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Skvělý produkt s garancí kvality. Paizo Publishing Pathfinder Adventure Path: Rise of the Runelords Anniversary Edition Pocket Edition , produkt nakoupíte ted u nás za 769 Kč

769 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Paizo Publishing Pathfinder Adventure Path: Rise of the Runelords Anniversary Edition Pocket Edition.

Tato kompaktní kompilace aktualizuje oblíbenou kampaň hry Pathfinder Roleplaying Game s revidovaným a novým obsahem na více než 400 stránkách plných chaosu, vzrušení a dobrodružství! Toto nové vydání, revidované a aktualizované 5 let po původním vydání, rozšiřuje původní kampaň o nové možnosti a vylepšená setkání a zahrnuje roky zpětné vazby od komunity!

Příručka obsahuje:

  • Všech šest kapitol původní hry Adventure Path, rozšířené a aktualizované pro použití s ​​prvním vydáním hry Pathfinder Roleplaying Game.

     

  • Články o hlavních lokalitách Rise of the Runelords: ospalý Sandpoint, starobylé thassilonské město Xin-Shalast a další.

  • Odhalení o zlověstné magii Thassilonu s aktualizovanými kouzly, magickými předměty a podrobnostmi o sledování hříšných bodů v celé kampani.

  • Bestiář s osmi příšerami aktualizovanými z původní Cesty dobrodružství plus zcela nový teror.

  • Desítky nových ilustrací, dosud nevídané postavy, mapy míst a další!

 

Další vlastnosti: Typ hry RPG. EAN 9781640782068. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Paizo Publishing Pathfinder Adventure Path: Rise of the Runelords Anniversary Edition Pocket Edition
SKU:
9781640782068

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Deskoherní Klub.cz přináší levné deskové hry a jejich příslušenství. Vybírte z velkého škály zábavných stolních a karetních her od oblíbených výrobců. V našem online herním klubu najdete populární párty, rodinné nebo kooperativní hry, puzzle a další. Pro děti i dospělé a pro různý počet hráčů. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Deskoherní Klub.cz a ušetřete.
Vybírejte z nabídky
15498
produktů
723
ověřených dodavatelů
5
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Deskoherní Klub.cz