Pexi Evoluce: O původu druhů

Pexi Evoluce: O původu druhů

Pexi Evoluce: O původu druhů od tohoto skvělého výrobce Pexi . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Pexi Evoluce: O původu druhů za výhodnou cenu 569 Kč

569 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pexi Evoluce: O původu druhů.

Karetní hra vymyšlená ruským vědcem - biologem založená na teorii Charlese Darwina o evoluci. Hráči tvoří  různá zvířata a přidávají jim takové vlastnosti, které budou nejlepší pro přežití.

Hráči začínají se 6 kartami v ruce, na rubu je obrázek ještěrky-zvířete a líc obsahuje 1-2 vlastnosti. Každé kolo má 4 fáze:

1. Vývoj: hráč může vyložit 1 kartu jako zvíře rubem nahoru, nebo využít jednu z vlastností na kartě a zasunutím k již vyloženému zvířeti toto vylepšit. Vlastnosti jsou např. Masožravost, Plavání, Ostré vidění, Jedovatost, Parazit a další. Tato fáze ještě může mít více kol v závislosti na počtu karet, které mohou a chtějí hráči vyložit.

2. Stanovení množství potravy: hází se kostkou a určí se množství potravy, které bude k dispozici pro dané kolo. Příslušný počet jídla se nachystá.

3. Krmení: hráči si střídavě rozebírají jídlo podle počtu zvířat a podle dalších vlastností. Masožravci mohou také zaútočit na jiné zvíře. Jídlo se nedá nabrat do zásoby, ledaže zvíře má vylepšenou schopnost uchovávat zásobu jídla díky tukové tkáni. Některé vlastnosti mohou také nároky na potravu zvyšovat.

4. Zánik a dobírání: na začátku této fáze umřou hráči všechna zvířata, která nejsou plně nakrmena. Majitel shrne karty zvířete se všemi vlastnostmi a odhodí je na svůj odkládací balíček. Každý hráč pak dostane nové karty do ruky podle počtu svých živých zvířat + 1 navíc.

Konec hry: Hra končí, když dojde dobírací balík karet. Získávají se 2 body za živá zvířata, 1b za jejich vlastnosti a bonusové body za zvláštnosti. Hráč s nejvíce body vyhrává.

Hra je určena pro 2-4 hráče od 12 let

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná, Vědomostní. Herní doba 30 minut. Autor Dmitry Knorre, Sergey Machin. EAN 8594172790019. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry český. 3. Jazyk hry slovenský. 4. Jazyk pravidel český. 4. Jazyk pravidel slovenský. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45. . . . . . . .

Název:
Pexi Evoluce: O původu druhů
Výrobce:
SKU:
8594172790019

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Deskoherní Klub.cz přináší levné deskové hry a jejich příslušenství. Vybírte z velkého škály zábavných stolních a karetních her od oblíbených výrobců. V našem online herním klubu najdete populární párty, rodinné nebo kooperativní hry, puzzle a další. Pro děti i dospělé a pro různý počet hráčů. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Deskoherní Klub.cz a ušetřete.
Vybírejte z nabídky
15498
produktů
723
ověřených dodavatelů
5
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Deskoherní Klub.cz