Pohádky pro všední den - první čtení to nic není

Pohádky pro všední den - první čtení to nic není

Pohádky pro všední den - první čtení to nic není od dodavatele s dobrým jménem PORTÁL je k sehnání u nás za skvělou cenu. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze. Pohádky pro všední den - první čtení to nic není stojí ted u nás 198 Kč

198 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pohádky pro všední den - první čtení to nic není. Nová knížka pohádek psaná podle pravidel genetické metody výuky čtení. Pohádky jsou psány velkými tiskacími písmeny a jsou řazeny od pohádek složených jen z jednoduchých jednoslabičných slov přes další z dvouslabičných až po pohádky se čtyřslabičnými slovy, které jsou již náročnější. Pohádky jsou přiměřeně krátké, aby je děti stihly během vyučovací hodiny nebo za domácí úkol přečíst celé, případně aby délkou vyhovovaly i dětem předškolního věku. Jsou stylisticky jednoduché, aby děti pochopily pointu. Ve škole je možné pohádky používat i v rámci jiných předmětů, např. při výtvarné výchově. V neposlední řadě mohou pohádky pomoci řešit emočně volní vlastnosti a vztahy i předkládat dětem vzory chování.Eva Horáková je učitelka s dlouholetou praxí, matka dvou dětí a autorka knih psaných genetickou metodou. V nakladatelství Portál vyšly její populární knížky Zvířátka, Pohádkový svět, Svět hraček.

Další vlastnosti: Určeno pro holku. Určeno pro kluka. Typ hračky knihy a CD. Autor Eva Horáková. Ilustrátor Vendula Hegerová. Rozvíjí fantazii. Rozvíjí řeč. . . . . . . . . . . . . .

Název:
Pohádky pro všední den - první čtení to nic není
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
9788026208174

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Deskoherní Klub.cz přináší levné deskové hry a jejich příslušenství. Vybírte z velkého škály zábavných stolních a karetních her od oblíbených výrobců. V našem online herním klubu najdete populární párty, rodinné nebo kooperativní hry, puzzle a další. Pro děti i dospělé a pro různý počet hráčů. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Deskoherní Klub.cz a ušetřete.
Vybírejte z nabídky
23550
produktů
722
ověřených dodavatelů
5
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Deskoherní Klub.cz