Rio Grande Games Beyond the Sun

Rio Grande Games Beyond the Sun

Rio Grande Games Beyond the Sun od značky s dlouholetou tradicí Rio Grande Games , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Rio Grande Games Beyond the Sun v současnosti za 1899 Kč

1899 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Rio Grande Games Beyond the Sun.

Beyond the Sun je vesmírná civilizační hra, ve které hráči soupeří o moc. Ekonomika, věda i vliv hrají významnou roli na cestě lidstva k éře letů do vesmíru.

Hra nemá pevně určený konec. Ten nastane v momentě, kdy hráči splní určité podmínky vítězství. Vítězem se stane hráč, jehož frakce dokáže nasbírat nejvíce vítězných bodů. Ty lze získat za zkoumání technologií, vylepšování ekonomiky, kontrolou a kolonizováním planet a splněním cílů v průběhu hry.

V kole hráče musíte posunout svou akční figurku na prázdné políčko a tím vykonáte příslušnou akci. Pak nastává produkční fáze ve které těžíte rudu, roste vaše populace nebo vyměňujete jednu z vašich surovin za jinou. Nakonec lze splnit 1 úkol. 

Hráči se tak postupně střídají ve vykonávání akcí, zkoumají technologie 4 druhů(věda, ekonomika, vojenství a obchod). K pokročilejším technologiím se dostáváte postupně od budování jednodušších. Budujete tak svůj vlastní technologický strom.

Hra je určena pro 2-4 hráče od 14 let.

Hraní hry tutorial v Angličtině:

 

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60-120 minut. Autor Dennis K. Chan. EAN 655132005807. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90. 7. Herní doba (minut) 91-120. . . . . . . . .

Název:
Rio Grande Games Beyond the Sun
SKU:
655132005807

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Deskoherní Klub.cz přináší levné deskové hry a jejich příslušenství. Vybírte z velkého škály zábavných stolních a karetních her od oblíbených výrobců. V našem online herním klubu najdete populární párty, rodinné nebo kooperativní hry, puzzle a další. Pro děti i dospělé a pro různý počet hráčů. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Deskoherní Klub.cz a ušetřete.
Vybírejte z nabídky
15498
produktů
723
ověřených dodavatelů
5
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Deskoherní Klub.cz