Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 4 do 6 let

Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 4 do 6 let

Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 4 do 6 let od společnosti s dlouholetou tradicí CPress je právě nyní na našich stránkách v akci. Našim cílem je vaše spokojenost. Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 4 do 6 let - cena 135 Kč

135 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 4 do 6 let. Publikace je určena předškolním dětem k rozvoji zrakového vnímání a prevenci potíží ve čtení a psaní plynoucích z nedostatečné zrakové percepce. Knížka se věnuje rozlišení a pojmenování barev, odlišení tvarů prvků. V knize jsou zahrnuta cvičení z oblasti zrakové diferenciace, zrakové analýzy a syntézy, zrakové paměti, rozlišení figury a pozadí, rovněž také cvičení k rozvoji očních pohybů.Publikace obsahuje 1) cvičení pro děti ve věku od 4 do 6 let, která napomohou rozvinout: - rozlišování a pojmenování barev - orientaci v ploše – odlišení figury a pozadí - schopnost rozlišit detaily - vedení očních pohybů zleva doprava - zapamatování si zrakově vnímaných objektů 2) metodický návod pro dospělé, který: - doporučuje zásady pro práci s dítětem - pomáhá překonávat obtíže.

Další vlastnosti: Určeno pro holku. Určeno pro kluka. Věk předškoláci. Typ hračky knihy a CD. Autor Jiřina Bednářová. Rozměry 210x297 mm. Počet stran 64. Rozvíjí smysly. Rozvíjí orientaci. . . . . . . . . . . .

Název:
Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 4 do 6 let
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
9788026613831

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Deskoherní Klub.cz přináší levné deskové hry a jejich příslušenství. Vybírte z velkého škály zábavných stolních a karetních her od oblíbených výrobců. V našem online herním klubu najdete populární párty, rodinné nebo kooperativní hry, puzzle a další. Pro děti i dospělé a pro různý počet hráčů. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Deskoherní Klub.cz a ušetřete.
Vybírejte z nabídky
23191
produktů
719
ověřených dodavatelů
5
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Deskoherní Klub.cz