Sada her 4bambini - NOVÁ GENERACE - Nešťourej se v nose! + Dávej bacha!

Sada her 4bambini - NOVÁ GENERACE - Nešťourej se v nose! + Dávej bacha!

Sada her 4bambini - NOVÁ GENERACE - Nešťourej se v nose! + Dávej bacha! od kvalitní společnosti 4bambini , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nakupujte bezpečně a rychle online. Sada her 4bambini - NOVÁ GENERACE - Nešťourej se v nose! + Dávej bacha! za bezkonkureční cenu 799 Kč

799 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Sada her 4bambini - NOVÁ GENERACE - Nešťourej se v nose! + Dávej bacha!. Ve hře Nešťourej se v nose! prožijte s Ondrou, jeho sestřičkou Eliškou, jejich rodiči a rozpustilými kamarády Hugem a Emilem 30 různých situací z každodenního života a podívejte se, jak si s nimi dokázali poradit.Zahrajte si s dětmi hru a povídejte si spolu o tom, jak se v různých situacích zachovat, proč máme mít jeden k druhému respekt a taky, jak si respekt pro sebe zajistit.Situace ve hře jsou rozděleny do 5 tématických okruhů a dětem tak poskytnou vodítko v mnoha situacích:- já a mé zdraví- já a mí nejbližší- já a mí vrstevníci- já ve společnosti- já ve veřejném prostředíMezi otázkami ve hře najdete i téma zacházení s mobilními telefony, které jsou dnes již neodmyslitelnou součástí života i našich nejmenších a my dospělí i naše děti se musíme učit s nimi zacházet ohleduplně vůči ostatním.Společenská hra Dávej bacha! pro děti od 4 let seznamuje děti s prvními životními nástrahami. Na veselých ilustracích ze života holčičky Elišky, její bratříčka Ondry a jejich rozpustilých kamarádů Huga a Emila si můžete s dětmi popovídat o tom, jak si bezpečně hrát doma, v přírodě či při sportu. Hra vám nabídne také témata, jako jsou kontakt s nebezpečnými látkami či léky i tipy, jak by se děti měly zachovat, když je osloví neznámí lidé nebo se ztratí. V neposlední řadě ve hře najdete otázky bezpečnosti na internetu - vždyť už dnešní předškoláci mají téměř denně v rukou telefony či tablety s přístupem k internetu.

Další vlastnosti: Určeno pro holku. Určeno pro kluka. Typ hračky hry. Délka 15 minut a déle. Počet hráčů 1 a více. Rozvíjí řeč. Rozvíjí vědomosti. Rozvíjí komunikaci. Vyrobeno v Evropě ano. . . . . . . . . . . .

Název:
Sada her 4bambini - NOVÁ GENERACE - Nešťourej se v nose! + Dávej bacha!
Výrobce:
SKU:
4629

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Deskoherní Klub.cz přináší levné deskové hry a jejich příslušenství. Vybírte z velkého škály zábavných stolních a karetních her od oblíbených výrobců. V našem online herním klubu najdete populární párty, rodinné nebo kooperativní hry, puzzle a další. Pro děti i dospělé a pro různý počet hráčů. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Deskoherní Klub.cz a ušetřete.
Vybírejte z nabídky
23549
produktů
722
ověřených dodavatelů
5
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Deskoherní Klub.cz