Stronghold Games Terraforming Mars: Turmoil - EN (5. rozšíření - jazyk EN)

Stronghold Games Terraforming Mars: Turmoil - EN (5. rozšíření - jazyk EN)

Stronghold Games Terraforming Mars: Turmoil - EN zboží dodává Stronghold Games je momentálně ve výhodné akci. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny. Stronghold Games Terraforming Mars: Turmoil - EN (5. rozšíření - jazyk EN) momentálně v akci za 769 Kč

769 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Stronghold Games Terraforming Mars: Turmoil - EN.

 

Na Marsu nastalo období neklidu. Různé ideologie a politické programy usilují o vliv a moc, zatímco rozvoj společnosti ohrožují strašlivé písečné bouře a jiné pohromy. Vyšlete své zástupce do Výboru pro teraformaci, abyste ovlivnili jeho rozhodnutí, a připravte svou korporaci včas na nebezpečí, jež se vynořují na obzoru!

Dokážete prosperovat navzdory novým výzvám? Toto rozšíření vám umožní vstoupit do světa vysoké politiky a přiměje vás pružně reagovat na měnící se prostředí. Vaši delegáti budou ovlivňovat rozhodnutí Výboru pro teraformaci a budoucnost bude nejistá pod přívalem globálních událostí.

Rozšíření rovněž obsahuje nové karty projektů a korporací. Jedná se o rozšíření pro zkušené hráče hry Mars: Teraformace, ke hraní budete potřebovat i základní hru. Rozšíření je možné kombinovat s jakýmkoli jiným rozšířením i hrát podle libovolné varianty pravidel.

Prodlužuje dobu hry přibližně o 30 minut.

Jedná se o anglickou verzi hry.

HERNÍ MATERIÁL:

 • DESKU VÝBORU PRO TERAFORMACI
 • PANEL GLOBÁLNÍCH UDÁLOSTÍ
 • 35 FIGUREK DELEGÁTŮ HRÁČŮ
 • 14 FIGUREK NEUTRÁLNÍCH DELEGÁTŮ
 • 1 BÍLOU OZNAČOVACÍ KOSTKU
 • 31 KARET GLOBÁLNÍCH UDÁLOSTÍ
 • 16 KARET PROJEKTŮ
 • 5 KARET KORPORACÍ
 • 6 ŽETONŮ VLÁDNÍCH PROGRAMŮ
 • OPRAVNÝ ŠTÍTEK ČESTNÉHO TITULU TERAFORMER 
 • 2 PŘEHLEDOVÉ KARTY
 • PRAVIDLA HRY

Představení hry v angličtině:

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Karetní. Herní doba 120 minut. Autor Jacob Fryxelius. EAN 644216476725. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 91-120. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8,1. 9. Náročnost (1-5) 3,8. . . . . . . .

Název:
Stronghold Games Terraforming Mars: Turmoil - EN (5. rozšíření - jazyk EN)
SKU:
644216476725

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Deskoherní Klub.cz přináší levné deskové hry a jejich příslušenství. Vybírte z velkého škály zábavných stolních a karetních her od oblíbených výrobců. V našem online herním klubu najdete populární párty, rodinné nebo kooperativní hry, puzzle a další. Pro děti i dospělé a pro různý počet hráčů. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Deskoherní Klub.cz a ušetřete.
Vybírejte z nabídky
15498
produktů
723
ověřených dodavatelů
5
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Deskoherní Klub.cz