Vilac - dřevěná hra Hmatej a najdi - farma

Vilac - dřevěná hra Hmatej a najdi - farma

Vilac - dřevěná hra Hmatej a najdi - farma od známé společnosti Vilac je k dostání levně a pohodlně online. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. Vilac - dřevěná hra Hmatej a najdi - farma aktuálně zrovna za 649 Kč

649 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Vilac - dřevěná hra Hmatej a najdi - farma. Druhá verze bestselleru didaktické hry Hmatej a najdi. Skryté dřevěné předměty v pytlíku v neprůhlédmém obalu - tubě. Menší děti mají za úkol po vložení ruky do tuby jen na základě hmatání popsat svými slovy, jaký předmět drží v ruce. Rodiče mohou způsob hry dětem předvést názorným příkladem. Starší děti mohou hrát hru ve formě lota nebo binga, k těmto hrám jsou k dispozici obrázkové karty jednotlivých předmětů. Doporučený věk: 2-6 letNávod ke hře hry Hmatej a najdi + bingo:Průběh hry:První hráč si vezme kartu z hromádky. Poté musí sáhnout do sáčku a podle hmatu najít dřevěný dílek, který odpovídá obrázku na kartě. Pokud vybere správný dílek, kartu si ponechá a na řadě je druhý hráč, který opět začíná tažením karty z hromádky. Pokud ale první hráč vybere nesprávný dílek, musí svou kartu předat dalšímu hráči, který se musí pokusit najít správný dílek. Po každém kole se dílky vrací zpět do sáčku. Když už na hromádce nezbývá žádná karta, určí se vítěz. Vyhrává hráč s větším počtem karet.Pozor! Pokud jeden z hráčů náhodou vytáhne dílek ve tvaru muchomůrky, musí všechny své karty vrátit na hromádku!Aby se děti lépe seznámily s hmatáním předmětů, můžete upravit pravidla dle vlastního uvážení:1 – Začněte s malým množstvím dřevěných dílků.2 – Dovolte jim podívat se do sáčku.3 – Poté hru opět udělejte o něco těžší, nedovolte dětem nahlížet do sáčku.4 – Přidejte do sáčku více dílků.5 – Nakonec, až si děti na hru zvyknou, hrajte podle tradičních pravidel.BINGO variace:Složte 4 karty do kruhu a vytvořte jeden nebo více herních polí pro každého hráče.Jeden z hráčů nebo rodič vytáhne dílek ze sáčku a vyvolá ho. Hráč, který má kartu odpovídající tomuto vyvolanému dílku, si jej vezme a položí na svou kartičku. Hráč, který jako první zaplní své herní pole, vyhrává!

Další vlastnosti: Určeno pro holku. Určeno pro kluka. Věk od 2 let. Věk od 3 let. Typ hračky hry. Rozměry 16x16x16 cm. Rozvíjí smysly. Ekologický výrobek ano. . . . . . . . . . . . .

Název:
Vilac - dřevěná hra Hmatej a najdi - farma
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
3048700024107

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Deskoherní Klub.cz přináší levné deskové hry a jejich příslušenství. Vybírte z velkého škály zábavných stolních a karetních her od oblíbených výrobců. V našem online herním klubu najdete populární párty, rodinné nebo kooperativní hry, puzzle a další. Pro děti i dospělé a pro různý počet hráčů. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Deskoherní Klub.cz a ušetřete.
Vybírejte z nabídky
22763
produktů
717
ověřených dodavatelů
5
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Deskoherní Klub.cz