Yummy! Understand What You Eat

Yummy! Understand What You Eat

Yummy! Understand What You Eat od kvalitní společnosti 4bambini - produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Yummy! Understand What You Eat - nyní pořídíte za super cenu 23920 Kč

23920 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Yummy! Understand What You Eat. Vytiskněte si zdarma omalovánky související s touto hrou.Přečtěte si pro představu pravidla této vzdělávací hry.Anglická verze hry To je bašta!Společenská hra pro děti od 3 let seznamuje děti se základními stravovacími návyky a zároveň jim na konkrétních příkladech ukazuje, proč je důležité dbát na zdravou, pestrou a vyváženou stravu. Dnešní, takzvaně západní civilizace, úspěšně tloustne. Pojďme s tím tedy něco dělat. Ne nadarmo se říká, že jsme to, co jíme. Čím dříve to naše děti pochopí, tím lépe. Proč hra o tom, co jíme? Protože jídlo a pití je důležité pro naše zdraví. Protože děti by se měly naučit věnovat pozornost tomu, co jedí a pijí. Protože kvalita je důležitější, než kvantita. Protože ve zdravém těle je zdravý duch. Protože západní civilizace tloustne a je třeba s tím něco dělat. Protože jídlo a pití je dar, který je třeba si umět vychutnat.Hra se týká těchto oblastí:Ovoce, zelenina, luštěniny, lesní plodyMléčné výrobky, vejce i různé druhy masaJídla z celého světaBylinky, koření, vitamínyRůzné druhy chutíRůzné stravovací nešvary a proč nám škodíTuto hru lze kombinovat s dalšími z cyklu 4bambini a hrát všechny najednou.

Další vlastnosti: Určeno pro holku. Určeno pro kluka. Věk od 3 let. Věk předškoláci. Typ hračky hry. Rozměry 24 x 15 x 4 cm. Délka 15 minut a déle. Počet hráčů 1 a více. Rozvíjí řeč. Rozvíjí vědomosti. Vyrobeno v Evropě ano. . . . . . . . . .

Název:
Yummy! Understand What You Eat
Výrobce:
SKU:
8594159540088

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Deskoherní Klub.cz přináší levné deskové hry a jejich příslušenství. Vybírte z velkého škály zábavných stolních a karetních her od oblíbených výrobců. V našem online herním klubu najdete populární párty, rodinné nebo kooperativní hry, puzzle a další. Pro děti i dospělé a pro různý počet hráčů. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Deskoherní Klub.cz a ušetřete.
Vybírejte z nabídky
23192
produktů
719
ověřených dodavatelů
5
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Deskoherní Klub.cz