Zombicide: Wulfsburg v češtině

Zombicide: Wulfsburg v češtině

Zombicide: Wulfsburg v češtině od našeho známého výrobce Cool Mini Or Not lze pořídit u nás za příznivou cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. Zombicide: Wulfsburg v češtině stojí u nás 1299 Kč

1299 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Zombicide: Wulfsburg je velké rozšíření pro deskovou hru Zombicide: Černý mor s 10 novými misemi, 4 novými hrdiny a 18 novými kartami vybavení, včetně magických zbraní a mocných kouzel. Lov na zombies vlky tak může začít.

První dny války se zombiemi zanechaly království v troskách. Obrovskou záplavu zombií přežili jen ti nejsilnější a nejschopnější z nás. Neměli jsme ponětí, jak moc se invaze rozšířila, než jsme se dozvěděli, že královy síly byly rozmetány jako listí ve větru a většina velkých měst padla. Nicméně kolují zvěsti, že se ve Wulfsburgu stále drží hrstky statečných. Pokud získáme zpět jedno město, získáme je všechny! Osvobodíme Wulfsburg a jeho vytrvalé obránce. Všechny je naučíme, co "zombicida" doopravdy znamená.

Objevte nové možnosti při lovu zombií se 4 novými přeživšími a 18 novými kartami vybavení, včetně magických zbraní a mocných kouzel! Ovšem pozor! Rychlí a nemilosrdní zombie vlci vám budou v patách při všech 10 nových dech beroucích dobrodružstvích. Prosekejte si cesty na vrcholy věží ve vašem novém loveckém teritoriu. Kdo je největší dravec teď? Vítejte ve Wulfsburgu!

Obsah balení:
26 figurek
4 přeživší
21 zombie vlků
1 monstrvlk
2 mapové díly (oboustranné)
4 plastové panely
4 barevné podstavce pro přeživší
32 značek
22 karet vybavení
8 karet zombií

Název:
Zombicide: Wulfsburg v češtině
SKU:
8594054918388

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Deskoherní Klub.cz přináší levné deskové hry a jejich příslušenství. Vybírte z velkého škály zábavných stolních a karetních her od oblíbených výrobců. V našem online herním klubu najdete populární párty, rodinné nebo kooperativní hry, puzzle a další. Pro děti i dospělé a pro různý počet hráčů. Vše skladem k rychlému odeslání, s možností vrácení. Nakupte online na Deskoherní Klub.cz a ušetřete.
Vybírejte z nabídky
15498
produktů
723
ověřených dodavatelů
5
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Deskoherní Klub.cz